Lampy wiszące z abażurem
Abażur to osłona na żarówkę tłumiąca zbyt jaskrawe światło. Abażur może przyjmować różne formy i kształty, może być wykonany z tkaniny, papieru, tworzyw sztucznych czy szkła. Abażurstanowi część lampy, która może w znacznym stopniu wpływać na wizualną estetykę lampy. Abażury w lampach wiszących stanowią nie tylko funkcję tłumiącą światło ale równie

Abażur to osłona na żarówkę tłumiąca zbyt jaskrawe światło. Abażur może przyjmować różne formy i kształty, może być wykonany z tkaniny, papieru, tworzyw sztucznych czy szkła. Abażurstanowi część lampy, która może w znacznym stopniu wpływać na wizualną estetykę lampy.

Abażury w lampach wiszących stanowią nie tylko funkcję tłumiącą światło ale również funkcję dekoracyjną.

Lampy wiszące z abażurami to propozycja dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania i funkcjonalne oświetlenie. Kolorowe abażury świetnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi lampy z abażurami są łatwe w utrzymaniu czystości i nieprzyciąganą kurzu. Lampy wiszące z abażurem świetnie sprawdzają się jako główne oświetlenie salonu czy kuchni. Ciemne odcienie lamp wiszących z abażurem idealnie sprawdzą się w sypialni imitując delikatne światło ułatwiające zasypianie. Najważniejszym atutem lamp wiszących z abażurem, jest fakt że wykonywane są one ręcznie z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.

« Mniej
Więcej »

Lampy wiszące z abażurem Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 26 elementów