Lista produktów producenta: Dalen-Tech

Marzysz o tym, aby regulować światło bez wstawania z fotela? Mamy dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie jakim jest inteligentny plafon led firmy Dalen tech sterowany za pomocą pilota. Nowoczesny design i szeroka gama modeli plafonów Dalen sprawi, że możesz dopasować go do każdego pomieszczenia.

Salon to miejsce w naszym domu w którym spędzamy najwięcej czasu. To miejsce spotkań z bliskimi i odpoczynku, dlatego warto wybrać do tego pomieszczenia jak najlepsze oświetlenie. Ważne, aby lampa była przyjazna dla naszego wzroku i jednocześnie dawała dużo światła. Wszystkie te walory łączy ze sobą inteligentny plafon led marki Dalen Tech. Dodatkowym atutem tego typu inteligentnego oświetlenia jest regulacja barwy światła i intensywności świecenia. Inteligentny plafon led świeci od ciepłej barwy światła, która sprzyja odpoczynkowi do zimnej barwy, która daje więcej światła i przyda się podczas wykonywania codziennych czynności. Inteligentny plafon Dalen Tech posiada kilka trybów pracy w tym innowacyjny tryb "sen" czyli urządzenie powoli przez 30 minut wygasza się, aż do zupełnego wyłączenia co umożliwia komfortowe zasypianie w sypialni. Lampy Dalen Tech posiadają wysoki stopień IP, dzięki temu plafony sprawdzą się jako główne oświetlenie w łazience i kuchni. Klosze plafonów z serii Sky Star delikatnie mienią się kryształkami co dodatkowo podkreśla walory tego typu oświetlenia.

Inteligentne plafony led można regulować nie tylko za pomocą pilota, ale i również za pomocą przełącznika ściennego. Korzystając z tego typu przełącznika możemy ustawić 3 tryby: moc maksymalna - naturalna biel, moc maksymalna - ciepła biel i tryb nocny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii plafony Dalen nie wykazują żadnego falowania i migania co znacznie przyczynia się do ochrony naszego wzroku. Plafony wykonane są z bardzo dobrego i trwałego materiału. Żywotność diod led, które zostały zastosowane w inteligentnych plafonach szacuje się na 40000 godzin ciągłego świecenia, co gwarantuje nam wieloletnie korzystanie z lampy.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów